top of page

Dlaczego portret biznesowy jest tak ważny?

Jak Cię widzą, tak Cię piszą, dlatego dziś o tym: Dlaczego warto posiadać portret biznesowy?. Profesjonalnie wykonane zdjęcie ma ogromne znaczenie dla kreowania pozytywnego wizerunku firmy lub marki osobistej. Dzięki niemu z pewnością będziesz postrzegany/a bardziej profesjonalnie, wyróżnisz się wśród konkurencji i jednocześnie zwiększysz szanse na to, że to właśnie z Tobą klient będzie chciał nawiązać współpracę. Znacznie łatwiej jest zdobyć jego zaufanie, jeśli wcześniej ma możliwość zobaczyć z kim ma do czynienia i choć trochę Cię poznać.Fotografia biznesowa najczęściej wykonywana jest na jasnym i jednolitym tle w eleganckim i schludnym ubraniu. Żeby przybrać luźniejszą formę, można trochę poeksperymentować z rekwizytami albo wykonać taką sesję w plenerze lub wnętrzu. Ważne jest aby zdjęcie jak najwięcej powiedziało o fotografowanej osobie, kim jest i czym się zajmuje.
Zastosowanie takich fotografii jest bardzo szerokie. Można je wykorzystać na stronach internetowych, w mediach społecznościowych, a także na wizytówkach lub stopkach mailowych. Świetnie sprawdzą się również w CV. Dzięki temu na pewno zrobisz lepsze wrażenie na swoim przyszłym pracodawcy i zwiększysz swoje szanse na zatrudnienie.

Portrety biznesowe wykonujemy w studio fotograficznym, w naszym biurze lub bezpośrednio u klienta. Podczas sesji klient na bieżąco ma wgląd do wykonywanych zdjęć i samodzielnie wybiera najlepsze ujęcia, a my oddajemy je gotowe w ciągu 24h.


W czwartkowym live opowiedzieliśmy jakie są koszty sesji biznesowej, jak się do niej przygotować, trudności napotykane podczas pracy i oczywiście odpowiedzieliśmy na zadane przez Was pytania. Transmisja jest zapisana na naszym Facebooku i YouTube, zachęcamy do obejrzenia i widzimy się niebawem w kolejnych live.
Comments


bottom of page