top of page

Kim jesteśmy? Słów kilka o Nas.Cześć!

Do tej pory większość naszych wpisów na blogu dotyczyła tematów związanych stricte z naszą działalnością fotograficzną i filmową. Dzisiaj opowiemy Wam troszkę o tym, czym dokładnie zajmuje się nasza firma oraz o tym jaka atmosfera panuje w naszym biurze.


Jesteśmy mieszanką różnorodnych talentów, a przede wszystkim grupką przyjaciół, która uzupełnia się biznesowo. Na początku było nas czterech i każdy pracował we własnym zakresie. Obecnie nasza grupa rozrosła się do 15 osób i każda z nich swoją pozytywną energią zasila jeden z pięciu odrębnych działów firmy: graficzny, druku, social media, foto & wideo.


Posiadamy 12-letnie doświadczenie w szeroko pojętej branży kreatywnej i możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu i to właśnie tutaj głównie pracujemy oraz dbamy o pozytywny wizerunek firm, z którymi współpracujemy. Profesjonalne zrealizowane elementy reklamy są niezwykle skutecznym i sprawdzonym sposobem promocji. Dobry marketing zdecydowanie przekłada się na sukces firmy. Pomagamy wyróżnić się wśród konkurencji oraz zadbać o rozpoznawalność firm na rynku. Z naszą pełną ofertą możecie dokładnie zapoznać się na stronie www.mediacompany.pl w zakładce „usługi”.


W naszym biurze zawsze panuje dobra atmosfera. Jest to bardzo ważny element podczas pracy, dlatego dbamy o to, żeby każdy zawsze czuł się dobrze i wiedział że znajduje się w dobrym miejscu. Cały czas wspieramy się i uzupełniamy, a codzienna dawka energii w postaci śmiechu daje nam motywacyjnego kopa do działania. Dzięki temu jesteśmy bardziej produktywni i kreatywni, a pomysły same napływają nam do głowy. Dogadujemy się doskonale i to samo przekłada się na współprace z klientami. Oni również podzielają naszą energię i poczucie humoru, co przekłada się na lepsze efekty współpracy.


Największą wartością dla nas są ludzie i ich kreatywność, którą dzielimy z klientami. Na swojej drodze spotykamy także młode, otwarte osoby, które chcą się uczyć i doszkalać oraz wspierać nas w nowych projektach. Z roku na rok podejmujemy różnego rodzaju współprace, a nasz zespół stale się rozrasta.

Comments


bottom of page