top of page

Tworzenie Animacji i Filmów dla Galerii Handlowych.Typy Nośników w Galeriach Handlowych:

Duży Ekran LED:

 • Charakterystyka: Duże ekrany LED to dynamiczne nośniki o wysokiej rozdzielczości, zdolne do wyświetlania kolorowych i efektownych treści.

 • Wymiary: Mogą mieć różne rozmiary, zazwyczaj od kilku metrów do kilkunastu metrów szerokości, dostosowane do wielkości przestrzeni handlowej.

 • Lokalizacja: Znajdują się głównie w centralnych punktach galerii, przyciągając uwagę klientów na głównych korytarzach.

Monitory Poziome:

 • Charakterystyka: Monitory umieszczone na poziomej płaszczyźnie, idealne do wyświetlania informacji, promocji produktów i treści multimedialnych.

 • Wymiary: Zazwyczaj posiadają różne rozmiary, zależnie od potrzeb lokalizacji, od małych ekranów umieszczonych przy kasach po większe na ścianach.

 • Lokalizacja: Występują w różnych miejscach galerii, od punktów informacyjnych po sklepy i korytarze.

Digital Wall:

 • Charakterystyka: Ściana złożona z zestawu ekranów, tworząca imponujące i spójne wizualnie powierzchnie multimedialne.

 • Wymiary: Zależnie od projektu, mogą mieć zróżnicowane wymiary, często zajmujące większe powierzchnie ścian w strategicznych miejscach.

 • Lokalizacja: Znajdują się w centralnych obszarach galerii handlowych, tworząc unikalne przestrzenie wizualne.

Multimedialny Totem:

 • Charakterystyka: Wolnostojące konstrukcje z zainstalowanymi ekranami, idealne do prezentacji informacji, interaktywnych treści i reklam.

 • Wymiary: Totemy mają zróżnicowane wymiary, zazwyczaj są na tyle duże, aby łatwo przyciągały wzrok klientów.

 • Lokalizacja: Umieszczone w różnych miejscach galerii, często przy wejściach, punktach informacyjnych lub na środku korytarzy.

Dlaczego Reklama w Galeriach Handlowych jest Skuteczna?

Reklama w galeriach handlowych jest skuteczna z kilku powodów:

 1. Wysoka Ekspozycja: Nośniki występują w strategicznych punktach, gdzie są widoczne dla dużej liczby klientów, zapewniając szeroką ekspozycję reklam.

 2. Precyzyjne Targetowanie: Dzięki analizie danych demograficznych klientów galerii handlowych, reklamy mogą być bardziej precyzyjnie dostosowane do grupy docelowej.

 3. Zachęcanie do Zakupów Impulsywnych: Dynamiczne treści multimedialne przyciągają uwagę, co może skłonić klientów do zakupów impulsywnych.

 4. Kreowanie Atmosfery: Nośniki pozwalają na kształtowanie atmosfery w galerii, tworząc unikalne doświadczenie zakupowe.

 5. Interaktywność: Niektóre nośniki, takie jak multimedialne totemy, pozwalają na interakcję z klientami, co zwiększa zaangażowanie i zapamiętywalność reklam.


Reklama w galeriach handlowych to skuteczny sposób na dotarcie do klientów w miejscu, gdzie skupia się duża liczba potencjalnych nabywców, i jednocześnie tworzenie atrakcyjnej przestrzeni handlowej.Dlaczego lepiej zlecić wykonanie takiej animacji profesjonalnej firmie?


Zlecenie wykonania profesjonalnej animacji firmie specjalizującej się w tej dziedzinie przynosi wiele korzyści w porównaniu do próby samodzielnego stworzenia materiałów wizualnych. Oto kilka powodów, dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy do tworzenia animacji dla nośników występujących w galeriach handlowych:


 1. Doświadczenie i Umiejętności: Profesjonalne firmy zajmujące się tworzeniem animacji posiadają doświadczenie i specjalistyczne umiejętności niezbędne do skutecznego stworzenia wysokiej jakości treści wizualnych. Ich zespół składa się z ekspertów w dziedzinie animacji, grafiki komputerowej, scenariuszy i produkcji, co gwarantuje kompleksowe podejście do projektu.

 2. Dostosowanie do Nośników: Profesjonalne firmy mają wiedzę na temat różnorodnych nośników występujących w galeriach handlowych. Potrafią dostosować animacje do specyfiki każdego medium, uwzględniając rozmiar, format i specyficzne wymagania techniczne.

 3. Kreatywność i Innowacyjność: Firma specjalizująca się w animacjach może wnieść kreatywne i innowacyjne podejście do projektu. Posiadanie dostępu do najnowszych technologii i trendów w dziedzinie animacji pozwoli stworzyć treści, które wyróżnią się spośród innych i przyciągną uwagę widza.

 4. Profesjonalne Oprogramowanie: Firmy animacyjne korzystają z profesjonalnych narzędzi i oprogramowania, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości efektów wizualnych. To oprogramowanie oferuje zaawansowane funkcje, które są nieosiągalne dla osób niebędących specjalistami w tej dziedzinie.

 5. Zoptymalizowany Proces Produkcji: Profesjonalne firmy posiadają zoptymalizowane procesy produkcji, co umożliwia skuteczne zarządzanie projektem od etapu koncepcji do finalnej realizacji. Dzięki temu projekty są dostarczane terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta.

 6. Wsparcie Kreatywne i Strategiczne: Firma specjalizująca się w animacjach może również dostarczyć wsparcie kreatywne i strategiczne, pomagając w opracowaniu skutecznych treści marketingowych, które skierowane są do konkretnej grupy docelowej.
Podsumowując, zlecanie wykonania animacji profesjonalnej firmie to inwestycja w wysoką jakość, skuteczność i profesjonalizm. To także sposób na oszczędność czasu i środków, a jednocześnie zapewniający otrzymanie efektów wizualnych, które z pewnością zwrócą uwagę klientów w galeriach handlowych.


Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły Twojego projektu, uzyskać wycenę oraz ustalić termin realizacji. Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie efekty, które przekroczą Twoje oczekiwania. Odkryj potencjał profesjonalnych animacji w galeriach handlowych i wyróżnij się na tle konkurencji!
Comments


bottom of page