top of page

YouTube, Facebook, Instagram czyli złota trójca social mediów.

Polskie przysłowie mówi, że szewc w dziurawych butach chodzi. My staramy się z tym walczyć i temu zapobiegać. Oprócz tego, że dbamy o naszych klientów i zapewniamy im profesjonalne materiały foto i wideo na czas, staramy się, żeby u nas również wszystko zawsze było dopracowane.W prowadzeniu mediów społecznościowych regularność jest bardzo ważna. Dbamy o to żeby nasze profile zawierały ciekawe treści, dlatego dzielimy się nie tylko efektami końcowymi naszej pracy, ale także jej kulisami oraz tym co dzieje się u nas w biurze.


Co czwartek, na naszym kanale YouTube i Facebooku, prowadzimy transmisje na żywo. Przedstawiamy w nich kulisy pracy fotografa i filmowca oraz odpowiadamy na zadawane przez widzów pytania. Co tydzień poruszany jest temat innej dziedziny fotografii lub filmu. W najbliższym czasie planujemy wdrożyć także inne tematy i zapraszać do dyskusji gości z różnych powiązanych z nami branż. Transmisje są zapisywane na Facebooku jako post, więc bez problemu można je oglądać także w inne dni.


Oprócz tego dbamy o to, żeby posiadać materiał backstage’owy z każdej realizacji jaką wykonujemy. Dzielimy się nim w relacjach i postach na Instagramie oraz Facebooku. Dzięki temu macie możliwość zobaczyć plan zdjęciowy zza kulis, jak przygotowujemy się do sesji, jak pracujemy z klientami oraz jaka atmosfera panuje na planie.


Odwiedzajcie nas na Facebooku, Instagramie i YouTube!
Comments


bottom of page