top of page

Fotografia

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiej sesji zdjęciowej, czy całego dnia zdjęć, zapewniam spersonalizowane usługi, które zaspokoją Twoje potrzeby. Poniżej znajdziesz więcej informacji o świadczonych usługach. Skontaktuj się w razie jakichkolwiek pytań.

Zdjęcie nieruchomości

01

Fotografia architektury to nic innego jak fotografowanie nieruchomości. Fotografowanie budynków i inwestycji ma formę dokumentową zwieńczającą wieloletnią budowę/ projekt którego fotografie są zwieńczeniem. Uzyskane zdjęcia mogą pełnić funkcję sentymentalną lub archiwalną jednak najczęściej promocyjną. Uzyskane fotografie w sposób oczywisty prezentują finalny efekt prac filrm czy to projektowych czy budowlanych.

02

Fotografia jedzenia, pięknego i apetycznie podanego, jest trudniejsza niż mogłoby się wydawać. Wymaga świetnego przygotowania technicznego, ale też znajomości fotografowanej materii. Często też jest żmudna i skomplikowana. Na szczęście dla naszych klientów, umiemy i lubimy robić takie sesje. Dzięki nim, powstało mnóstwo pięknych, pobudzających apetyt zdjęć prezentujących wykwintne dania, przystawki, desery, ciasta i napoje.

fotografia jedzenia
zdjęcia aut

03

Trudno o bardziej atrakcyjną formę zaprezentowania pojazdu niż zdjęcie wykonane podczas jazdy. Takie sesje również wykonujemy z przyjemnością. Uwielbiamy motoryzację i wykonujemy mnóstwo zdjęć aut i motocykli. Statyczne zdjęcia, w zaaranżowanych lokalizacjach czy w studio / atelier, lub też dynamiczne ujęcia, tzw. rolki, z pewnością oddadzą piękno fotografowanych przez nas samochodów.

04

Fotografia produktowa to naturalne rozwinięcie zdjęć packshotowych. Pomaga wyróżnić się na tle konkurencji bez angażowania dużych środków finansowych. Nasz zespół potrafi zorganizować sesję produktową, której wynikiem będzie komplet dobrze wykonanych zdjęć nawet przy ograniczonym budżecie. Z pewnością takie fotografie skutecznie pomogą przyciągnąć uwagę Twoich klientów.

zdjęcia produktu
fotografia reklamowa z modelem i produktem

05

Rolę fotografii reklamowej zauważyć można najlepiej w branży e-commerce’owej. Dobrze wykonane zdjęcie reklamowe skutecznie przyciąga uwagę odbiorcy, generując zakup, budując pożądany wizerunek marki i zwiększając zaufanie do danego produktu. Odpowiadamy kompleksowo na potrzeby rynku, realizując zlecenia na fotografie reklamowe wielu różnorodnych produktów. W skrócie - pomagamy w sprzedaży tworząc piękne, wyróżniające się obrazy.

06

Dzięki naszym fotografiom realizowanym we wnętrzach, lub zdjęciom nieruchomości, oferty sprzedaży i wynajmu wyglądają znacznie bardziej atrakcyjnie. Często też sesje realizowane w firmowych wnętrzach, w znanej instytucji, takiej jak muzeum czy galeria, trafiają na stronę internetową lub stanowią podstawę wirtualnej wycieczki po danym miejscu.

zdjęcie wnętrza mieszkania
zdjęcia z eventów

07

Fotorelacja z wydarzenia jest przykładem fotoreportażu, który pełni rolę zapisu wspomnienia o danym wydarzeniu, dokumentuje na potrzeby bieżących działań naszego klienta, lub dla przyszłych pokoleń. Niezależnie od tego, czy jest to firmowy jubileusz, oddanie do użytku nowego zakładu produkcyjnego czy otwarcie sali widowiskowej - nasza fotorelacja pomoże uwiecznić go w dobrym stylu.

08

Packshot, czyli zdjęcie produktu na białym lub innym, jednorodnym tle, to jego esencja podana w efektownej formie. Z uwagi na rozkwit handlu w internecie, packshot jest obecnie najpopularniejszym sposobem prezentacji produktu. Tego typu zlecenie to dla nas chleb powszedni, ponieważ kompleksowo obsługujemy szereg sklepów internetowych, oferując im zarówno produktowe fotografie oraz filmy.

zdjęcie produktowe typu packshot
portret biznesowy

09

Portrety biznesowe mają szerokie zastosowanie. Spotkać je można na stronach internetowych firm i instytucji, w profesjonalnie wyglądających stopkach mailowych, czy w mediach społecznościowych np. Facebook, Instagram lub Linkedin. Czasem zobaczyć je można na wizytówkach. Fachowo wykonane zdjęcie biznesowe ma ogromne znaczenie dla wizerunku firmy, którą dana osoba reprezentuje. Pomaga też w komunikacji wewnątrz organizacji. Sesję tego typu można nam zlecić bez obaw o jej wynik, znamy się bowiem na tym jak mało kto.

10

Dobrze zrealizowana sesja zdjęciowa z udziałem efektownej modelki czy modela to nieodłączny element wielu kampanii reklamowych, nie tylko w branży odzieżowej. Realizujemy kompleksowo takie sesje, w profesjonalnym atelier lub atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całej Europy. Możemy wykonać dowolne zlecenie, od pojedynczej sesji do złożonej kampanii reklamowej opartej o wysokiej jakości materiał zdjęciowy. 

sesja zdjęciowa z modelką
zdjęcia z drona

11

Spektakularne ujęcia z lotu ptaka świetnie oddadzą rozmach i klimat dużych inwestycji, stąd ich powodzenie w materiałach realizowanych dla branży deweloperskiej. Z pomocą drona jesteśmy w stanie pokazać dany obiekt w szerszej perspektywie czy też wzbogacić dowolny materiał wideo urokliwym ujęciem pięknych lokalizacji widzianych z góry.

bottom of page