top of page
zdjęcie wnętrza mieszkania

Fotografia wnętrz

Dzięki naszym fotografiom realizowanym we wnętrzach, lub zdjęciom nieruchomości, oferty sprzedaży i wynajmu wyglądają znacznie bardziej atrakcyjnie. Często też sesje realizowane w firmowych wnętrzach, w znanej instytucji, takiej jak muzeum czy galeria, trafiają na stronę internetową lub stanowią podstawę wirtualnej wycieczki po danym miejscu.

 

Powodów zlecenia wykonania sesji zdjęciowej wnętrza jest kilka. Najczęściej spotykamy się z dwoma:

  • sprzedaż lub wynajem nieruchomości

  • uwiecznienie finalnej realizacji projektu

Tłumaczyć pierwszego przykładu raczej nie trzeba ponieważ wiadomym jest, że profesjonalnie sfotografowana nieruchomośc, mieszkanie lub biuro zwiększa szansę lub przyspiesza proces znalezienia nowego klienta. Właśnie dlatego możemy się pochwalić stałymi klientami z branży deweloperskiej oraz biur nieruchomości.

 

Druga grupa to firmy projektowe zajmujące się projektowaniem wnętrz mieszkań, domów lub biur chcących sfotografować daną nieruchomość w taki sposób aby udokumentować, że projekt graficzny został w 100% oddany w rzeczywistości.

 

Do tej grupy należą również firmy wykończeniowe, chcące pochwalić się jakością świadczonych usług stawiający największy nacisk na detale wykończenia oraz na prezentację stanu przed i po remoncie. Również w tym przypadku dobór kadrów nie jest przypadkowy. Bardzo ważne jest aby kąt natarcia w przypadku fotografowania wnętrze przed i po remoncie był taki sam.

bottom of page