top of page
zdjęcie produktowe kremu

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa to naturalne rozwinięcie zdjęć packshotowych. Pomaga wyróżnić się na tle konkurencji bez angażowania dużych środków finansowych. Nasz zespół potrafi zorganizować sesję produktową, której wynikiem będzie komplet dobrze wykonanych zdjęć nawet przy ograniczonym budżecie. Z pewnością takie fotografie skutecznie pomogą przyciągnąć uwagę Twoich klientów.

 

Fotografia produktowa przybiera dziś kilka form. Dzielimy ją na:

  • zdjęcia typu packshot czyli produkt na jednolitym tle lub wyszparowanym tle

  • zdjęcia stylizowane czyli produkt umieszczony na tle w otoczeniu innych akcesoriów

  • zdjecia reklamowe czyli lokowanie produktu w jakiejś przestrzeni, pomieszczeniu, sytuacji. czesto z udziałem modela/modelki.

Najczęstszą formą z uwagi na łatwość wykonania i niską cenę są dwie pierwsze kategorie. Za ich pomocą jesteśmy w stanie każdy nawet mniej wdzięczny produkt zaprezentować w takiej formie, która będzie przyjemna dla oka, szczególnie klienta.

 

Fotografia produktowa to element kluczowy dla sklepów internetowych z każdej branży oraz firm, które sprzedają swoje usługi przez internet. Dla tych biznesów fotografia produktowa to najlepsza i najszybsza inwestycja (jeśli chodzi o zwrot kosztów) dzięki której zwiększają sprzedaż i rozpoznawalność własnej marki.

 

Dla klientów posiadających duży wolumen indeksów czyli dużą liczbę produktów proponujemy wyjątkowo korzystne ceny na fotografię produktową. Takimi klientami są sklepy internetowe i producenci z róznych branż. 

bottom of page