top of page
packshot otwieracza do wina

Packshot

Packshot, czyli zdjęcie produktu na białym lub innym, jednorodnym tle, to jego esencja podana w efektownej formie. Z uwagi na rozkwit handlu w internecie, packshot jest obecnie najpopularniejszym sposobem prezentacji produktu. Tego typu zlecenie to dla nas chleb powszedni, ponieważ kompleksowo obsługujemy szereg sklepów internetowych, oferując im zarówno produktowe fotografie oraz filmy.

 

Zdjęcia typu packhot to "must have" dla producentów i sklepów internetowych. Standardy prezentacji produktu w postaci zdjęć w takich serwisach jak np. Allegro wymuszają poniekąd konieczność wykonywania packshotów. Takie zdjęcia są niezwykle czytelne, nie odwracają uwagi widza na elementach widniejących na drugim planie oraz skupiają wzrok na centralnej części gdzie prezentowany jest produkt.

 

Zdjęcia typu packshot nie są niestety tak łatwe do wykonania jak by się wydawało. Najtrudniejszym jest odpowiednie oświetlenie produktu tak aby:

produkt oświetlony był jednolicie na całej powierzchni

produkt prezentował się atrakcyjnie

doświetlenie tła ułatwiło jego późniejsze wyszparowanie

Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu packshot'ów na tyle duże, że jesteśmy w stanie wykonywać masowo zdjęcia dużej ilości produktów w krótkim terminie. Dodatkowo oferujemy swoim klientom możliwośc wykonania takiej sesji w siedzibie klienta. Skraca to czas realizacji o konieczność przesyłania lub dostarczania do nas dużej ilości produktów.

 

Rozwiązaniem, które często proponujemy swoim nowym klientom to sesja próbna na małej ilości produktów. Taki test naszych możliwości daje okazję klientowi do sprawdzenia jakości naszej pracy i rozwiewa wszelkie wątpliwości przy podjęciu decyzji dot. stałej współpracy.

bottom of page