top of page

O nas

Oto wybuchowa mieszanka różnorodnych historii zawodowych i unikalnych talentów… 

Media Company to jeden z podmiotów działających w naszej licznej, biurowej rodzinie. Odpowiada za zadania związane z produkcją wideo i fotograficzną i wykonuje je brawurowo. 

Nasza historia

Na początku było nas czterech. Pracując w domu nabieraliśmy doświadczenia i odwagi do wypłynięcia na szerokie wody. Obecnie grupa ta rozrosła się do 15 osób. Każda z nich swoją pozytywną energią zasila jeden z 5 odrębnych działów firmy: graficznego, druku, social media, fotografii oraz filmu. 

FOTOGRAFIA I FILM

portret Sebastiana Góreckiego

Sebastian

fotografia

film

operator drona

portret Wojtka

Wojtek

fotografia

operator drona

portret Grzesia

Grzegorz

fotografia

film

montaż

GRAFIKA

portret Mateusza Szyszki

Mateusz

graphic designer
www

portret Daniela

Daniel

graphic designer

zdjęcie portretowe pracownika

Margarita

graphic designer

portret Darii

Daria

Head of Office & HR

SOCIAL MEDIA

portret Marty Szewczyk

Marta

social media
PR
copywriting
influencer marketing

portret Mateusza Kołodziejskiego

Mateusz

social media

facebook ads

event manager

portret Czesława

Czesław

kontrola jakości

portret Adriana Pawlaka

Adrian

social media
facebook ads
PR
event manager

portret Krzysztofa

Krzysztof

graphic designer

portret Agnieszki

Agnieszka

social media

portret Julii

Julia

social media

DRUK

portret Marka Kaniuki

Marek

druk

MEDIA COMPANY mieści się we Wrocławiu i to głównie tu oferuje swoje usługi z zakresu fotografii reklamowej oraz produkcji materiałów wideo. 15-osobowy zespół, dysponujący aż 12-letnim doświadczeniem w szeroko pojętej branży kreatywnej, może pochwalić się wyłącznie pozytywnymi opiniami. Fotografia reklamowa oraz profesjonalnie zrealizowane filmy reklamowe są niezwykle skutecznym, sprawdzonym sposobem promocji firm, produktów i usług. Nasi klienci mają tego świadomość i dlatego powierzają takie zadania profesjonalistom.

 

MEDIA COMPANY specjalizuje się w zaawansowanej fotografii reklamowej oraz zdjęciach reklamowych produktów. Wykonujemy również profesjonalne zdjęcia typu packshot - głównie dla sklepów internetowych. Od wielu lat, z powodzeniem, realizujemy też filmy reklamowe i promocyjne dla szeregu firm i instytucji. Nasza kreatywność, wiedza i doświadczenie w produkcji treści foto i wideo gwarantują wyjątkową jakość realizowanych przez nas materiałów, oraz ich wysoką oglądalność.

 

Nasi klienci doceniają naszą pomoc w szybkim, skutecznym zwiększeniu sprzedaży, ekspozycji w mediach czy też w budowaniu świadomości marki w grupie swoich odbiorców. Aby sprostać ich wysokim wymaganiom, korzystamy z najnowszych dostępnych technologii. Oferujemy też niezbędny know-how z zakresu najnowszych technik prezentacji produktów i usług w internecie oraz tworzenia skutecznych kampanii reklamowych.

 

Przy wycenie zlecanych nam prac jesteśmy niezwykle elastyczni. Zawsze staramy się dopasować do budżetu zaplanowanego na realizację sesji fotograficznej czy produkcję filmu. Wysoką jakość naszych prac, krótkie terminy realizacji, sprawna obsługa i wnikliwość w rozpoznaniu potrzeb klienta wyróżniają nas na tle wrocławskiej konkurencji. 

bottom of page