top of page
zdjęcie osiedla z drona

Zdjęcia z drona

Spektakularne ujęcia z lotu ptaka świetnie oddadzą rozmach i klimat dużych inwestycji, stąd ich powodzenie w materiałach realizowanych dla branży deweloperskiej. Z pomocą drona jesteśmy w stanie pokazać dany obiekt w szerszej perspektywie czy też wzbogacić dowolny materiał wideo urokliwym ujęciem pięknych lokalizacji widzianych z góry.

 

Zdjęcia z góry czyli tzn. zdjęcia z lotu ptaka mają zastosowanie głównie w branży deweloperskiej, nieruchomości ale również filmie gdzie ujęcie rozpoczynające pochodzi właśnie z drona. Fotografowanie za pomocą drona dostarcza zdjęć z całkiem innej perspektywy dostarczając nie tylko wrażeń wizualnych ale również informacyjnych. Tylko za pomocą drona jesteśmy w stanie wykonać ujęcie z góry pokazujące umiejscowienie np. Budynku na mapie. Dron daje nam również możliwość wykonania zdjęcia pod konkretnym kątem na potrzeby wykonania np. wizualizacji projektu budowlanego.

 

Korzystanie z narzędzia jakim jest Dron posiada również pewne ograniczenia natury prawnej (prawo lotnicze, strefy z zakazem lotu, pilot z uprawnieniami). 

bottom of page