top of page
portret kobiety w studio

Sesje zdjęciowe

Dobrze zrealizowana sesja zdjęciowa z udziałem efektownej modelki czy modela to nieodłączny element wielu kampanii reklamowych, nie tylko w branży odzieżowej. Realizujemy kompleksowo takie sesje, w profesjonalnym atelier lub atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całej Europy. Możemy wykonać dowolne zlecenie, od pojedynczej sesji do złożonej kampanii reklamowej opartej o wysokiej jakości materiał zdjęciowy. 

 

Sesja zdjęciowa szczególnie adresowana jest do firm, które posiadają już klasyczne zdjecia produktowe np typu packhot jednak chcieliby zlecić wykonanie sesji zdjęciowej aranżowanej z modelem lub modelką. Tego typu sesje świetnie pokazują środowisko naturalne wspomnianego produktu/usługi, jego sposób użytkowania i podkreśla grupę docelową użytkowników poprzed odpowiedni dobór modeli.

 

Sesje zdjęciowe nie tylko prezentują sam produkt ale również emocje, jakie towarzyszą jego użytkowaniu. Bardzo często spotykamy się z umiejscowieniem produktu dopiero na drugim planie, dając wyraźny komunikat widzowi, że emocje jakie nam towarzyszą pełnią rolę pierwszoplanową a produkty widoczne na drugim planie są ich towarzyszami.

 

Sesje zdjeciowe mają dość luźną formułę. Zazwyczaj planujemy dokładny czas, miejsce i ogólny efekt jaki chcemy uzyskać. Następnie pod te informacje dobieramy obsadę tj. model/modelka, wizaż, stylizacje, potrzebne zgody, umowy i produkty do sesji. Obsada na takich sesjach zazwyczaj jest kilku do kilkunasto osobowa. Koszty takich sesji nie są małe jednak efekt finalny w postaci tak dużej ilości zdjęć wysokiej jakości pozwoli naszym klientom na wykorzystanie ich przez długi czas na wszelkich polach np. na stronie www, drukowanym katalogu, metkach, SoMe itd.

bottom of page