top of page

Dlaczego fotografia kulinarna to kolejna wielka rzecz w kulinarnym świecie.

Piękne zdjęcia dań, przystawek, deserów, ciast i napojów umieszczane w menu zdecydowanie mają wpływ na to jak postrzegana jest restauracja lub bar. Chyba zgodzicie się z tym, że po samej nazwie i opisie ciężko jest wyobrazić sobie co dokładnie dostaniemy na talerzu. To samo dotyczy zamówień z dowozem. Dzięki fotografii klient jest w stanie zobaczyć co zostanie dostarczone pod jego drzwi, a przede wszystkim pomoże mu to dokonać wyboru.Fotografia kulinarna to jedna z ciekawszych dziedzin fotografii, która daje wiele możliwości żeby wykazać się artystycznie i trochę poeksperymentować z światłem czy aranżacją. Dobrze wykonane zdjęcie potrawy dokładnie odzwierciedla jej składniki, wielkość i z pewnością pobudzi apetyt klienta, co przełoży się na większą szansę złożenia zamówienia.


Jednym z mitów krążących wśród klientów jest wysoki koszt realizacji takiej sesji. Prawdą jest, że to jedna z najtańszych usług fotograficznych jakie oferujemy. Restauracje z którymi współpracujemy, wielokrotnie wspominają/podkreślają, że dodanie profesjonalnych zdjęć do menu szybko przynosi efekty w postaci wzrostu ilości zamówień. Jeśli chcesz osiągnąć taki cel, jesteśmy po to żeby Ci pomóc.


Skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły, a sprawimy że klient dokona zamówienia nie tylko po samej nazwie i opisie, ale także po apetycznym zdjęciu potrawy.
Comments


bottom of page