top of page

Profesjonalna fotografia produktowa - klucz do sukcesu w e-commerce.

Fotografia produktowa to dziedzina fotografii, która zajmuje się fotografowaniem produktów w taki sposób, aby zaprezentować je w sposób atrakcyjny i przyciągający uwagę potencjalnych klientów. Jest to niezwykle istotne w dobie e-commerce, gdyż zdjęcia produktów są często jedynym sposobem, aby klient mógł zobaczyć przedmiot, który zamierza kupić. Badania potwierdzają, że profesjonalne zdjęcia produktów przekładają się na większą sprzedaż.Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez Amazon, aż 90% kupujących uważa, że jakość zdjęć jest kluczowa przy podejmowaniu decyzji o zakupie produktu. Ponadto, ponad 60% kupujących w internecie twierdzi, że zdjęcia produktów mają większy wpływ na decyzję o zakupie niż opis produktu lub opinie innych klientów. To właśnie dlatego tak ważne jest, aby prezentować produkty w sposób atrakcyjny, w sposób, który przyciągnie uwagę i zachęci do zakupu.


Profesjonalny fotograf specjalizujący się w fotografii produktowej posiada wiedzę i doświadczenie, które pozwalają mu na wykorzystanie odpowiedniego światła, kompozycji i retuszu, aby przedmioty wyglądały jak najlepiej. Profesjonalny sprzęt fotograficzny pozwala na uzyskanie doskonałej ostrości, kolorów i detali, co jest niezwykle ważne przy prezentowaniu produktów w internecie.Warto również pamiętać, że jakość zdjęć produktów jest często jednym z czynników wpływających na zaufanie klientów do marki. Jeśli przedmioty są prezentowane w sposób niedbały, to klient może uznać, że firma nie przykłada wystarczającej uwagi do swojego wizerunku, co może wpłynąć negatywnie na decyzję o zakupie.


Podsumowując, badania potwierdzają, że profesjonalne zdjęcia produktów przekładają się na większą sprzedaż. Profesjonalny fotograf specjalizujący się w fotografii produktowej posiada wiedzę, doświadczenie i odpowiedni sprzęt, aby przedmioty prezentować w sposób atrakcyjny i przyciągający uwagę klientów. Dlatego warto zainwestować w profesjonalną fotografię produktową, aby zwiększyć szanse na sukces w e-commerce i zbudować zaufanie klientów do marki.


Jeśli sprzedajesz swoje produkty na platformach e-commerce takich jak Allegro, e-bay czy Amazon, warto wiedzieć, że każda z tych platform ma swoje specyficzne wymagania dotyczące zdjęć produktowych. Zdjęcia są jednym z najważniejszych elementów prezentacji Twoich produktów, a ich jakość bezpośrednio wpływa na decyzję klienta o zakupie.

W przypadku Allegro, wymagane są zdjęcia o rozdzielczości minimalnej 500 x 500 pikseli, a każdy produkt powinien być pokazany z różnych perspektyw. E-bay z kolei wymaga, aby zdjęcia były wyraźne i jasne, a także aby były pokazane wszystkie cechy i wady produktu. W przypadku Amazona, zalecane są zdjęcia o rozdzielczości co najmniej 1000 x 1000 pikseli, a każdy produkt powinien być pokazany na białym tle, bez żadnych cieni.Dlatego też, jeśli sprzedajesz swoje produkty na wielu platformach e-commerce, ważne jest, aby dostosować swoje zdjęcia do specyficznych wymagań każdej z tych platform. Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa produktowego spełniają zwykle te wymagania i gwarantują jakość, która przekłada się na zwiększoną sprzedaż.

W naszej firmie, zawsze dostosowujemy się do specyficznych wymagań każdej platformy e-commerce, aby Twoje zdjęcia produktowe były jak najlepsze i spełniały wszystkie standardy. Dzięki temu, Twoje produkty będą wyróżniać się na tle konkurencji, a Ty zyskasz zadowolonych klientów i większe zyski.


Jeśli poszukujesz profesjonalnego fotografa produktowego, to dobrze trafiłeś! Moja firma specjalizuje się w fotografii produktowej i z przyjemnością podejmujemy się wyzwania fotografowania Twoich produktów. Zapewniamy pełen profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół, aby Twoje produkty zostały zaprezentowane w jak najlepszym świetle.

Nasze ceny sesji produktowych zaczynają się już od 60 zł netto, co sprawia, że nasza oferta jest bardzo konkurencyjna. Ponadto, wycenę każdej sesji robimy bezpłatnie, dzięki czemu masz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług. Zdjęcia produktowe wykonane przez naszego doświadczonego fotografa na pewno pomogą w zwiększeniu sprzedaży Twoich produktów!

Comments


bottom of page