top of page

Filmy reklamowe

Efektownie animowane elementy prezentacji multimedialnej czy filmu sprawią, że całość wydaje się bardziej atrakcyjna i wciągająca dla widza. Szczególnego znaczenia nabiera jako element materiału trudnego w odbiorze, zwiększając zaangażowanie odbiorcy i ułatwiając przyswojenie treści.

Tego typu usługę oferujemy, gdy klient dysponuje już materiałem, który chciałby zmontować do pożądanej formy. Postprodukcja na materiałach pozyskanych od klienta wymaga od nas dokładnej analizy dostarczonego materiału wideo, dużej uważności w jego selekcji i ocenie.

Filmy instruktażowe to świetne rozwiązanie w przypadku prezentacji treści wymagających uwagi, zrozumienia czy też mających na celu nabycie przez widza nowych umiejętności. Instruktaż przekazany w ten sposób przyswajany jest znacznie szybciej niż w przypadku tekstu do przeczytania.

Filmy reklamowe w prosty sposób promują produkty czy usługi. Bardzo często ograniczają się do niezwykle krótkiej formy, nawet kilkusekundowej. Tu liczy się pomysł i kreatywność.

Film produktowy ma postawione przed sobą bardzo konkretne zadanie: jak najlepiej zaprezentować kluczowe cechy produktu i funkcje, które go wyróżniają.

Wideoreportaż jest materiałem filmowym dokumentującym przebieg danego wydarzenia. Taki event zyska nieśmiertelność, jeżeli uwiecznimy go w formie krótkiej, kilkuminutowej relacji.

Filmy reklamowe naszej produkcji dopasowane są do budżetu klienta. Wyróżniają się pomysłowością scenariusza, jakością zdjęć i skutecznością dotarcia do odbiorcy.

 

  • Nie znamy ograniczeń geograficznych i filmy realizujemy na terenie całej UE,

  • Współpracujemy z szeregiem agencji modelek/modeli,

  • Dysponujemy bazą ciekawych, często unikalnych lokalizacji, zarówno w kraju, jak i poza granicami Polski,

  • Zrealizowane przez nas filmy mają za zadanie skuteczne osiągnięcie założeń biznesowych klienta i tak właśnie są konstruowane,

  • Środki artystyczne dobieramy w taki sposób, by trafić do wskazanej grupy docelowej,

  • Nasze scenariusze wzbudzają pożądane emocje i na długo zapadają w pamięć odbiorcy,

  • Produkcje realizujemy kompleksowo - od stworzenia scenariusza aż do publikacji w mediach

bottom of page