top of page

REKLAMA

Filmy reklamowe służą promocji produktów i usług w sposób łatwy i przystępny dla widza. Zazwyczaj są krótkie, trwają nawet tylko kilka sekund. W reklamie ważne jest pomysł i kreatywność.


Film reklamowy jest podobny do filmu promocyjnego lub produktowego, ale różni się tym, że jest publikowany nie tylko w mediach internetowych, ale również w telewizji. Czas trwania reklamy w telewizji musi wynosić co najmniej 15 sekund lub wielokrotność tej liczby, np. 30 sekund lub 45 sekund. Jest to bardzo krótki czas, w którym trzeba przekazać treść reklamy.


W przypadku reklamy, jakość końcowego efektu jest bardzo ważna i musi godnie reprezentować firmę. Koszty produkcji reklamy są niestety wysokie, ale nasz doświadczony zespół wie, jak zoptymalizować budżet i stworzyć skuteczną reklamę.


Warto zainwestować w reklamę, ponieważ jest to skuteczny sposób na dotarcie do swojej grupy docelowej i zwiększenie sprzedaży. Według badań przeprowadzonych przez firmę Nielsen, reklamy telewizyjne mają największy wpływ na decyzje zakupowe konsumentów w porównaniu z innymi formami reklamy. Ponadto, badania wykazują, że reklamy internetowe również odgrywają istotną rolę w procesie podejmowania decyzji zakupowych. Klienci coraz częściej szukają informacji o produktach i usługach w internecie, dlatego warto zainwestować w reklamę online, aby dotrzeć do potencjalnych klientów. Ostatecznie, inwestycja w reklamę przynosi zwrot w postaci zwiększonej sprzedaży i zwiększenia świadomości marki, co ma długoterminowy wpływ na sukces firmy.

Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page