top of page
VR Goggles

Nasze usługi

fotografia i film

Tworzymy materiały reklamowe począwszy od scenariusza, przez realizacje, po montaż. W naszej bogatej ofercie znajdziecie wszystko z kategorii photo/video: od profesjonalnych sesji zdjęciowych waszego produktu lub marki, przez reportaże i aftermovie z eventu, kończąc na fantastycznych zdjęciach z dronów.

influencer marketing

Opiera się na włączaniu w działania osób uznawanych za liderów opinii, czyli influencerów, i która bazuje na specyficznych relacjach i wpływaniu na odbiorców. Influencerzy to nie tylko celebryci i znani artyści, sportowcy czy dziennikarze, ale i twórcy internetowi, którzy dzięki mediom społecznościowym gromadzą wokół siebie rzesze odbiorców i potrafią na nich wpływać.

copywriting

Obok warstwy graficznej reklamy ważnym elementem są zamieszczone na niej slogany. Zapewnimy wam chwytliwe ponadczasowe hasła, które zapadną w pamięć waszych odbiorców. Precyzyjnie opiszemy treści w zakładkach stron lub w katalogach, aby były czytelne i przekonywujące.

animacje

Oferujemy wszystkie potrzebne usługi w branży animacji — od pomysłów i koncepcji, do produkcji animacji i wszystkiego tego, co jest pomiędzy tymi dwiema kwestiami. Jesteśmy w pełni zaangażowani w projekt już od jego pierwszych etapów, upewniając się, że terminy zostały dotrzymane, a wysokie standardy jakości zawsze zachowane. 

druk

Jesteśmy doradcami dysponującymi obszerną wiedzą z wielu dziedzin poligrafii. Zajmiemy się opracowaniem technologii, doradzimy najlepszą metodę wykonania produkcji. Mimo, że nie posiadamy własnej drukarni, współpracujemy z wieloma między innymi w Polsce, Danii i Wielkiej Brytanii.

Oferta skierowana jest do firm, które stosują regularną komunikację wymagającą stałego dostępu do aktualnych treści w postaci zdjęć i filmów. Oferta polega na abonamentowym dostarczaniu usług fotograficznych lub filmowych każdego miesiąca. Jest to wygodna alternatywa dla firm, które regularnie potrzebują takich usług, eliminując konieczność każdorazowego szukania podwykonawców.

social media

To najbardziej dynamicznie rozwijający się sektor marketingowy. Prowadzimy kampanie reklamowe, dzięki którym zwiększysz sprzedaż i rozpoznawalność firmy. Zastanów się, ile osób jest w stanie odwiedzić Twój sklep stacjonarny, a ile wejdzie na Twój profil na Facebooku w ciągu godziny?

projekty graficzne

Projektujemy znaki graficzne wyróżniające markę niezależnie od branży, w której funkcjonuje. Tworzymy rozpoznawalne i czytelne wizerunki, dobieramy ofertę oraz elementy identyfikacji odpowiednio do potrzeb naszych klientów. Powiedz nam, czego oczekujesz – my odpowiemy doświadczeniem.

Jesteśmy częścią grupy

bottom of page